Železo Bisglycinát 90 cps

Kód: 45
Novinka
€20
Skladom
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Objavte silu železa v našich kvalitných kapsuliach, ktoré sú navrhnuté na podporu vašej vitality a celkového zdravia. Železo je esenciálny minerál, ktorý hrá kľúčovú úlohu v mnohých biologických procesoch. Naše kapsule poskytujú optimálnu dávku tohto dôležitého minerálu, aby ste sa cítili energizovaní a zdraví každý deň.

Hlavné výhody:

Podpora energie a vitality: Železo prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele a pomáha znižovať únavu a vyčerpanie.
Posilnenie imunitného systému: Pomáha udržiavať zdravý imunitný systém, ktorý je nevyhnutný pre ochranu pred infekciami.
Zdravá tvorba červených krviniek: Železo je nevyhnutné pre tvorbu hemoglobínu, ktorý je zodpovedný za transport kyslíka z pľúc do ostatných častí tela.
Zlepšenie kognitívnych funkcií: Pravidelný príjem železa podporuje normálnu kognitívnu funkciu a koncentráciu.

Dávkovanie:
Odporúčaná denná dávka je jedna kapsula denne s jedlom. Dodržujte odporúčanú dennú dávku, pokiaľ váš lekár neodporučí inak.

Zloženie:
Každá kapsula obsahuje vysokokvalitné železo spolu s prírodnými pomocnými látkami pre lepšiu absorpciu a účinnosť. Vhodné pre vegetariánov a vegánov, bez umelých farbív a konzervačných látok.

Upozornenie:
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej a vyváženej stravy.

Skladovanie:
Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo priameho slnečného svetla.

Investujte do svojho zdravia a vitality s našimi kapsulami obsahujúcimi železo. Ideálny doplnok pre aktívnych ľudí, ktorí chcú podporiť svoje celkové zdravie a pohodu. Objednajte si ešte dnes a pocítite rozdiel!